A. (Ada) van Buren - van der Heiden

Portretfoto van Ada van Buren - van der Heiden

Functie: Commissielid
Politieke partij: Vereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard
Telefoon: 0182-385789 / 06-33434305
E-mail: a.vanburen1@krimpenerwaard.nl

Nevenfuncties

  • Verkoopster Wereldwinkel (onbezoldigd)
  • Voorzitter katholieke vrouwen vereniging (onbezoldigd)

M.W. (Mirjam) Hupje

Portretfoto van Mirjam Hupje

Functie: Commissielid
Politieke partij: Vereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard
E-mail: m.hupje@krimpenerwaard.nl
Social media: Facebook(externe link) / LinkedIn(externe link) / Instagram(externe link)

Nevenfuncties

  • Medewerker ledenservice en coördinator vrijwilligers KBO-PCOB (bezoldigd)

J.C.M. (Jeanine) van Beek

Portretfoto van Jeanine van Beek

Functie: Commissielid
Politieke partij: Vereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard
E-mail: j.vanbeek@krimpenerwaard.nl

Nevenfuncties

  • Coördinerend adviseur Huisvesting bij Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (bezoldigd)

C. (Carolien) Jordaan

Portretfoto van Carolien Jordaan

Functie: commissielid
Politieke partij: Vereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard
E-mail: c.jordaan@krimpenerwaard.nl
Telefoon: 06-18688972

Nevenfuncties

  • Adviseur gemeente Bodegraven-Reeuwijk (bezoldigd)

M. (Marijn) Floor

Portretfoto van Marijn Floor

Functie: Commissielid
Politieke partij: SGP
E-mail: m.floor@krimpenerwaard.nl
Social media: Twitter(externe link) / LinkedIn(externe link)

Nevenfuncties

  • Junior inkoper Eosta BV (bezoldigd)

P.A.J. (Reindert) Barth

Portretfoto van Reindert Barth

Functie: Commissielid
Politieke partij: SGP
Telefoon: 06-50060277
E-mail: r.barth@krimpenerwaard.n

Nevenfuncties

  • Projectmanager De Vries en Verburg Ontwikkeling BV (bezoldigd)

J. (Jaap-Jan) Speksnijder

Portretfoto van Jaap-jan Speksnijder

Functie: Commissielid
Politieke partij: SGP
E-mailadres: j.speksnijder@krimpenerwaard.nl

Nevenfuncties

  • Slagersbediende Slagerij Fred van Laar (bezoldigd)
  • Student LVO Driestar Educatief (onbezoldigd)

P.F. (Fabian) Voorsluijs

Portret niet beschikbaar


Functie: commissielid
Politieke partij: SGP
E-mail: f.voorsluijs@krimpenerwaard.nl

Nevenfuncties

  • Transportplanner Den Ouden Transport & Services B.V. (bezoldigd)
     

J.R. (Jan) Haagsma

Portretfoto van Jan Haagsma

Functie: Commissielid
Politieke partij: Leefbaar Krimpenerwaard
Telefoon: 06-22872219
E-mail: j.haagsma@krimpenerwaard.nl
Social media: Facebook(externe link)

Nevenfuncties

  • Winkelmedewerker COOP Lekkerkerk (bezoldigd)

W. (Wilco) Mourik

Portretfoto van Wilco Mourik

Functie: Commissielid
Politieke partij: Leefbaar Krimpenerwaard
E-mail: w.mourik@krimpenerwaard.nl

Nevenfuncties

  • Manager C-M Hoisting Services BV (bezoldigd)
  • Trainer/coach voetbalvereniging Diletant (onbezoldigd)

M. (Miranda) Verweij-de Koning

Portretfoto van Miranda Verweij-de Koning

Functie: Commissielid
Politieke partij: Leefbaar Krimpenerwaard
E-mail: m.verweij@krimpenerwaard.n

Nevenfuncties

  • Vrijwiliger Thomashuis Ouderkerk (onbezoldigd)
  • Vrijwilliger EHBO (onbezoldigd)
  • Administratie Verweij Beheer (bezoldigd)

T.J.N. (Thijs) Koppe

Portretfoto van Thijs Koppe

Functie: Commissielid
Politieke partij: Leefbaar Krimpenerwaard
E-mail: t.koppe@krimpenerwaard.nl

Nevenfuncties

  • Verkoper bij Jan Groen tegels (bezoldigd)

J. (Jacob) van Schaik

Foto niet beschikbaar

Functie: Commissielid
Politieke partij: Pro Krimpenerwaard
Telefoon: 06-14366444
E-mail: j.vanschaik@krimpenerwaard.nl
Social media: Instagram(externe link) / LinkedIn(externe link)

N. (Nico) Demper

Portretfoto van Nico Demper

Functie: Commissielid
Politieke partij: Pro Krimpenerwaard
E-mail: n.demper@krimpenerwaard.n

R. (Raymond) Ernst

Portretfoto van Raymond Ernst

Functie: commissielid
Politieke partij: Pro Krimpenerwaard
E-mail: r.ernst@krimpenerwaard.n

Nevenfuncties

  • Projectleider Openbare Ruimte gemeente Gouda (bezoldigd)
  • Directeur/eigenaar Care Infra BV (bezoldigd)
  • Directeur/eigenaar Velrinst BV (bezoldigd)

T. (Tim) Oskam

Portretfoto van Tim Oskam

Functie: Commissielid
Politieke partij: Pro Krimpenerwaard
E-mail: t.oskam@krimpenerwaard.nl

Nevenfuncties

  • Management Holding vier VI Company, CFO
  • Advies bij T. Oskam Beheer B.V. (bezoldigd)

M.T. (Maurits) Stouthart

Portretfoto van Maurits Stouthart

Functie: Commissielid
Politieke partij: CDA
E-mail: m.stouthart@krimpenerwaard.nl

Nevenfuncties

  • Penningmeester CDAJ Rotterdam (onbezoldigd)

P.Q. (Neline) Lebbink

Portretfoto van Neline Lebbink

Functie: Commissielid
Politieke partij: CDA
Telefoon: 06-40008817
E-mail: n.lebbink@krimpenerwaard.nl
Social media: Facebook(externe link) / Instagram(externe link) / LinkedIn(externe link)

Nevenfuncties

  • Fractiesecretaris CDA Krimpenerwaard (onbezoldigd)
  • Voorzitter Jongerenvereniging Protestantse Gemeente Lekkerkerk (onbezoldigd)

A. (Rianne) De Groot-Opschoor

Foto niet beschikbaar

Functie: commissielid
Politieke partij: CDA
E-mail: r.degroot-opschoor@krimpenerwaard.nl

Nevenfuncties

  • Leerkracht PCPO Krimpenerwaard (bezoldigd)
  • Lid cliëntenraad Gouwestein (onbezoldigd)
     

M. (Marieke) Neervoort

Foto niet beschikbaar

Functie: Commissielid
Politieke partij: VVD
E-mail: m.neervoort@krimpenerwaard.nl

Nevenfuncties

  • Programma manager gemeente Rotterdam (bezoldigd)
  • Secretaris Inner Wheel Schoonhoven (onbezoldigd)

D. (Dion) Coomans

Portretfoto van Dion Coomans

Functie: Commissielid
Politieke partij: VVD
Telefoon: 06-13870580
E-mail: d.coomans@krimpenerwaard.nl
Social media: Instagram(externe link) / LinkedIn(externe link)

Nevenfuncties

  • Beleidsmedewerker Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (bezoldigd)
  • Secretaris voetbalvereniging Gouderak (onbezoldigd)

A. (André) van Tol

Portretfoto van Andre van Tol

Functie: Commissielid
Politieke partij: PvdA - GroenLinks
Telefoon: 06-29502820
E-mail: a.vantol@krimpenerwaard.nl

Nevenfuncties

  • Concept Design Engineer IQIP (bezoldigd)
  • Voorzitter PvdA Krimpenerwaard (onbezoldigd)

C. (Cees) van der Graaf

Portretfoto van Cees van der Graaf

Functie: Commissielid
Politieke partij: PvdA - GroenLinks
Telefoon: 06-10161942
E-mail: c.vandergraaf@krimpenerwaard.nl

P.J.W. (Petter) Reijalt

Portretfoto van Petter Reijalt

Functie: Commissielid
Politieke partij: PvdA - GroenLinks
Telefoon: 0182-600965 / 06-37550531
E-mail: p.reijalt@krimpenerwaard.nl
Social media: Instagram(externe link)

Nevenfuncties

  • Student (onbezoldigd)
  • Huiswerkbegeleiding / video editor Lyceo (bezoldigd)

A. (Adri) Martens

Portretfoto van Adri Martens

Functie: Commissielid
Politieke partij: PvdA - GroenLinks
Telefoon: 06-30520591
E-mail: a.martens@krimpenerwaard.n

J. (Jan) de Leede

Portretfoto van Jan de Leede

Functie: Commissielid
Politieke partij: ChristenUnie
Telefoon: 06-46754800
E-mail: j.deleede@krimpenerwaard.nl

Nevenfuncties

  • Eigenaar De Leede Interim Finance (bezoldigd)
  • Financial Controler Koolwijk Polsbroek BV Bergambacht (bezoldigd)
  • Ouderling Hervormde Gemeente Schoonhoven (onbezoldigd)

S. (Siem) Opschoor

Portretfoto van Siem Opschoor

Functie: Commissielid
Politieke partij: ChristenUnie
E-mail: s.opschoor@krimpenerwaard.nl

Nevenfuncties

  • Consultant DWA (bezoldigd)

C. (Cor) Slob

Portretfoto van Cor Slob

Functie: Commissielid
Politieke partij: ChristenUnie
Telefoon: : 06-33093114
E-mail: c.slob@krimpenerwaard.n

Nevenfuncties

  • Medewerker Opnieuw en Co (bezoldigd)
  • Directeur Buchelo BV (bezoldigd)
  • Directeur Joined Work Center (bezoldigd)
  • Vrijwilliger kerk (onbezoldigd)

E.J. (Erica) Jaspers

Portretfoto van Erica Jaspers

Functie: Commissielid
Politieke partij: D66
E-mail: e.jaspers@krimpenerwaard.nl
Social media: Facebook(externe link) / LinkedIn(externe link)

Nevenfuncties

  • Secretaris en lid MR van MR Schoonhovens College (onbezoldigd)
  • Lid OPR Midden Holland & Rijnstreek (onbezoldigd)
  • Maatschappelijk begeleider Vluchtelingenwerk (onbezoldigd)
  • Algemeen bestuurslid SUN Krimpenerwaard (St. Urgente Noden) (onbezoldigd) 
  • Zzp-er EJ Consult & Projects (bezoldigd)

J.H. (Jan) van Veen

Portretfoto van Jan van Veen

Functie: Commissielid
Politieke partij: Lokaal op 1
Telefoon: 06-14041581
E-mail: j.vanveen@krimpenerwaard.nl

Nevenfuncties

  • Voorzitter Stichting Dorpshuis Lekkerkerk (onbezoldigd)
  • Voorzitter Lokaal op 1 (onbezoldigd)

P.H. (Peter) Gabeler

Portretfoto van Peter Gabeler

Functie: Commissielid
Politieke partij: Lokaal op 1
Telefoon: 0180- 515964
E-mail: p.gabeler@krimpenerwaard.n

Nevenfuncties

  • Redacteur nascholings tijdschrift Quintesse (onbezoldigd)
  • Leerlingbegeleider KBSG (bezoldigd)
  • Accrediteur bij ABSG (onbezoldigd)

M.C.C. (Martina) van Zwienen-van den Berg

Portretfoto van Martina van Zwienen-van den Berg

Functie: Commissielid
Politieke partij: Lokaal op 1
E-mail: m.vandenberg@krimpenerwaard.n

Nevenfuncties

  • Winkelmedewerker bij Unive Clubhuis Schoonhoven (bezoldigd)