Fonds Kinderhulp helpt kinderen meedoen
Heeft u een laag inkomen en wilt u graag dat uw kind(eren) gewoon mee kunnen doen? Er zijn verschillende organisaties die gezinnen hierbij helpen, zoals Stichting Leergeld, Jeugdfonds Sport & Cultuur, Stichting Jarige Job en Stichting Babyspullen. Soms is er toch iets nodig waarvoor deze organisaties geen oplossing hebben. Fonds Kinderhulp kan dan helpen. Het fonds geeft geen geld, maar kan wel helpen om de spullen, voorzieningen of ondersteuning te regelen die uw kind nodig heeft. Zo kan uw kind meedoen en zich net als andere kinderen ontwikkelen, spelen en plezier maken.
Voor wie?
Fonds Kinderhulp is er voor ouders en verzorgers met een laag inkomen en kinderen van 0 tot en met 20 jaar. Een aanvraag doet u altijd via een tussenpersoon, ook wel een intermediair genoemd. Deze kijkt samen met u wat uw kind nodig heeft en kan de aanvraag voor u indienen. Meer informatie over Fonds Kinderhulp en de mogelijkheden vindt u op kinderhulp.nl.
Aanvragen
U kunt een aanvraag doen via bijvoorbeeld:
- Stichting Leergeld
- Stichting Jarige Job
- Voedselbank Lek en IJssel
- Jeugdfonds Sport & Cultuur
- Stichting Babyspullen
Vraag bij een van deze organisaties naar de mogelijkheden. Zij kunnen u vertellen of Fonds Kinderhulp in uw situatie kan helpen.
Nieuwsbrief werk, inkomen en schulden
Wilt u eenvoudig op de hoogte blijven van het laatste nieuws over regelingen, re-integratie- en scholingsmogelijkheden en bijzondere bijstand? Meld u dan aan voor de nieuwsbrief werk, inkomen en schulden.
Aanmelden