HOME  |  Bestuur  |  Samenstelling gemeenteraad

Samenstelling gemeenteraad

   

De foto's op deze pagina zijn auteursrechtelijk beschermd en kunnen uitsluitend door de opdrachtgever - de gemeente Krimpenerwaard - vrij worden gebruikt voor de beschreven doeleinden. Het overdragen van deze bestanden aan derden is derhalve zonder toestemming van Ernst Klip Fotografie niet toegestaan.

R.S. (Roel) Cazemier

R.S. Cazemier
contactgegevens en taken R.S. (Roel) Cazemier
FunctieVoorzitter
E-mailadresburgemeester@krimpenerwaard.nl

W.J. (Willem) Schoof

W.J. Schoof
contactgegevens en taken W.J. (Willem) Schoof
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresw.schoof@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard

Y. (Yorben) van Dortmont

Y. van Dortmont
contactgegevens en taken Y. (Yorben) van Dortmont
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-30030206
E-mailadresy.vandortmont@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard

A. (Ada) van Buren-van der Heiden

A. van Buren-van der Heiden
contactgegevens en taken A. (Ada) van Buren-van der Heiden
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresa.vanburen1@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard

P.J.S. (Pascal) van der Hek

P.J.S. van der Hek
contactgegevens en taken P.J.S. (Pascal) van der Hek
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresp.vanderhek@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard

B (Ben) Schamper

B Schamper
contactgegevens en taken B (Ben) Schamper
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer06-51185674
E-mailadresb.schamper@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard

E. (Eddo) Mondriaan

E. Mondriaan
contactgegevens en taken E. (Eddo) Mondriaan
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer0182-354121
Mobiel nummer06-44440868
E-mailadrese.mondriaan@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVereniging Gemeente Belang Krimpenerwaard

R.H. (Ruud) van der Wilt

R.H. van der Wilt
contactgegevens en taken R.H. (Ruud) van der Wilt
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0180-660835
Mobiel nummer06-51005722
E-mailadresr.vanderwilt@krimpenerwaard.nl
Specialismen

twitter: @ruudvanderwilt

Politieke partijVVD

M.J. (Marco) Oudshoorn

M.J. Oudshoorn
contactgegevens en taken M.J. (Marco) Oudshoorn
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-30652240
E-mailadresm.oudshoorn@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVVD

G.P. (Pascal) Zuijderwijk

G.P. Zuijderwijk
contactgegevens en taken G.P. (Pascal) Zuijderwijk
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-53988036
E-mailadresp.zuijderwijk@krimpenerwaard.nl
Politieke partijVVD

H. (Heleen) Vogel-Harberink

H. Vogel-Harberink
contactgegevens en taken H. (Heleen) Vogel-Harberink
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-52416719
E-mailadresh.vogel@krimpenerwaard.nl
Specialismen

twitter: @heleenvogel

Politieke partijVVD

J.W. (Jan Willem) van der Ham

J.W. van der Ham
contactgegevens en taken J.W. (Jan Willem) van der Ham
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0180-683428
E-mailadresj.vanderham@krimpenerwaard.nl
Specialismen

twitter: @SGP_Krw  

Politieke partijSGP

J.P. (Pieter) Neven

J.P. Neven
contactgegevens en taken J.P. (Pieter) Neven
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresp.neven@krimpenerwaard.nl
Politieke partijSGP

H.W. (Erik) Wassink

H.W. Wassink
contactgegevens en taken H.W. (Erik) Wassink
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer0182-354022
Mobiel nummer06-10565661
E-mailadrese.wassink@krimpenerwaard.nl
Specialismen

twitter: @erik_wassink

Politieke partijSGP

J. (Jan) Verburg

J. Verburg
contactgegevens en taken J. (Jan) Verburg
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-53463715
E-mailadresj.verburg@krimpenerwaard.nl
Politieke partijSGP

J.R. (Jan) Dekker

J.R. Dekker
contactgegevens en taken J.R. (Jan) Dekker
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0182-357273
Mobiel nummer06-51201553
E-mailadresj.dekker@krimpenerwaard.nl
Specialismen

facebook: cdaK5
twitter: @jandekker18

Politieke partijCDA

H.C. (Irma) Bultman

H.C. Bultman
contactgegevens en taken H.C. (Irma) Bultman
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-30595737
E-mailadresi.bultman@krimpenerwaard.nl
Politieke partijCDA

K. (Kees) Larooij

K. Larooij
contactgegevens en taken K. (Kees) Larooij
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer0182-343522
E-mailadresk.larooij@krimpenerwaard.nl
Specialismen

twitter: @KeesCDA

Politieke partijCDA

J. (Janette) Hofman-Verwoert

J. Hofman-Verwoert
contactgegevens en taken J. (Janette) Hofman-Verwoert
FunctieFractievoorzitter
Mobiel nummer06-80093541
E-mailadresj.hofman@krimpenerwaard.nl
Specialismen

facebook: Lokaalop1

Politieke partijLokaal op 1

P.H. (Peter) Gabeler

P.H. Gabeler
contactgegevens en taken P.H. (Peter) Gabeler
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresp.gabeler@krimpenerwaard.nl
Politieke partijLokaal op 1

G. (Geke) Smit-Raggers

G. Smit-Raggers
contactgegevens en taken G. (Geke) Smit-Raggers
FunctieGemeenteraadslid
Mobiel nummer06-20946281
E-mailadresg.smit@krimpenerwaard.nl
Politieke partijLokaal op 1

A (Ad) Struijs

A Struijs
contactgegevens en taken A (Ad) Struijs
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0182-384111
E-mailadresa.struijs@krimpenerwaard.nl
Politieke partijPro Krimpenerwaard

P. (Petra) P.C.M. Klomp-Lever

P. P.C.M. Klomp-Lever
contactgegevens en taken P. (Petra) P.C.M. Klomp-Lever
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresp.klomp@krimpenerwaard.nl
Politieke partijPro Krimpenerwaard

A.H. (Ton) van Dorp

A.H. van Dorp
contactgegevens en taken A.H. (Ton) van Dorp
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0182-343078
E-mailadrest.vandorp@krimpenerwaard.nl
Specialismen

twitter: @TvDorp

Politieke partijChristenUnie

N.E. (Elisabeth) van Zijl-Vuijk

N.E. van Zijl-Vuijk
contactgegevens en taken N.E. (Elisabeth) van Zijl-Vuijk
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer0182-349678
Mobiel nummer06-14465197
E-mailadrese.vanzijl@krimpenerwaard.nl
Politieke partijChristenUnie

A. (Anthony) Tom

A. Tom
contactgegevens en taken A. (Anthony) Tom
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer0182-601050
E-mailadresa.tom@krimpenerwaard.nl
Specialismen

twitter: @AnthonyTom19

Politieke partijChristenUnie

C. (Cees) van der Graaf

C. van der Graaf
contactgegevens en taken C. (Cees) van der Graaf
FunctieFractievoorzitter
Telefoonnummer0180-663688
Mobiel nummer06-10161942
E-mailadresc.vandergraaf@krimpenerwaard.nl
Politieke partijPvdA

A. (Aris) Maat

A. Maat
contactgegevens en taken A. (Aris) Maat
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresa.maat@krimpenerwaard.nl
Politieke partijPvdA

F. (Famke) Houthoff

F. Houthoff
contactgegevens en taken F. (Famke) Houthoff
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresf.houthoff@krimpenerwaard.nl
Politieke partijD66

J. (Jeffrey) van de Lagemaat

J. van de Lagemaat
contactgegevens en taken J. (Jeffrey) van de Lagemaat
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresj.vandelagemaat@krimpenerwaard.nl
Politieke partijD66

W. (Wisja) Pannekoek

W. Pannekoek
contactgegevens en taken W. (Wisja) Pannekoek
FunctieGemeenteraadslid
Telefoonnummer0180-660942
E-mailadresw.pannekoek@krimpenerwaard.nl
Specialismen

twitter: @WPannekoek

Politieke partijWaard18

S.A.B. (Saskia) van Rooy

S.A.B. van Rooy
contactgegevens en taken S.A.B. (Saskia) van Rooy
FunctieFractievoorzitter
E-mailadress.vanrooy@krimpenerwaard.nl
Specialismen

facebook: Dierbaar Krimpenerwaard
twitter: @SaskiaVanRooy
twitter: @DierbaarKrimpwd

Politieke partijDierbaar Krimpenerwaard

P. (Pauline) Goedvolk

P. Goedvolk
contactgegevens en taken P. (Pauline) Goedvolk
FunctieGriffier (waarnemend)
Telefoonnummer0182-729904
E-mailadresP.Goedvolk@krimpenerwaard.nl